Вартість для Дорослих

Консультація лікаря-сурдолога і отоларинголога

Збір анамнезу – спілкування з пацієнтом про наявні скарги, стан здоров’я, проблеми зі слухом. Огляд вуха, горла, носа і призначення необхідних обстежень. Аналіз результатів обстежень, діагностичні висновки і рекомендації з лікування, реабілітації, профілактики.

320 грн.

Відеоотоскопія

Сучасний метод обстеження стану зовнішнього вуха і барабанної перетинки. Чітке зображення можна зберігати в електронному вигляді для оцінки іншими фахівцями, а також для спостереження в динаміці.

200 грн.

Видалення сірчаної пробки

Огляд зовнішнього слухового проходу і видалення сірчаної пробки, туалет зовнішнього слухового проходу.

250 грн.

Аудіологічне обстеження

Обстеження, що включає консультацію лікаря-сурдолога і проведення суб’єктивної аудіометрії з метою оцінки стану слуху. При необхідності – підбір слухових апаратів.

400 грн.

Cуб'єктивна аудіометрія

Комплексне обстеження. Включає визначення стану звукопроведення, звуковосприятия, розбірливості мови і слухового дискомфорту. Методи обстеження: тональна, мовна аудіометрія, камертональні тести.

300 грн.

Тональна аудиограмма

Обстеження для визначення суб’єктивних порогів чутності повітряно і костнопроведенних звуків на аудіометричних частотах і порогів слухового дискомфорту.

200 грн.

Iмпедансна аудіометрія

Включає: об’єктивне обстеження стану барабанної перетинки, слуховий (євстахієвої) труби, слухових кісточок (тімпанометр) і оцінку стану слухової функції (реєстрацію акустичного рефлексу внутрішньовушних м’язів).

250 грн.

Об'єктивне отоневрологіческое обстеження слухового аналізатора

Регистрация коротколатентных слуховых вызванных потенциалов (КСВП).

1500 грн.

Підбір слухових апаратів

Потбор слухових апаратів відповідно до вимог сучасного слухопротезування за результатами обстеження стану слухової функції з метою створення умов для ефективного спілкування. Оцінка сприйняття мови пацієнтом.

200 грн.

Комп'ютерне настройки слухового апарату монаурально

Комп’ютерне настройки слухового апарату монауральному за допомогою програми Genie з урахуванням стану слухової функції, віку і способу життя пацієнта.

150 грн.

Комп'ютерне настройки слухових апаратів бінаурально

Комп’ютерне настройки слухового апарату бінаурально за допомогою програми Genie з урахуванням стану слухової функції, віку і способу життя пацієнта.

300 грн.

Комп'ютерне настройки слухового апарату з відсутністю маркування офіційного імпортера в Україні

Комп’ютерні настройки слухових апаратів за допомогою програми Genie з урахуванням стану слухової функції, віку і способу життя пацієнта.

2600 грн.

Що таке аудіометрія? Види аудіометрії.