Auris ► Центр реабилитации слуха и патологии речи Статті У Медичному центрі слухової реабілітації "АУРІС" міста Миколаєва - прилад OtoRead

У Медичному центрі слухової реабілітації “АУРІС” міста Миколаєва – прилад OtoRead

У Медичному центрі слухової реабілітації “АУРІС” міста Миколаєва – прилад OtoRead

Революційне рішення для скринінгового обстеження слуху!

Запрошуємо на обстеження слуху приладом OtoRead в Медичний центр слухової реабілітації «АУРІС»! У нас завжди є інноваційні рішення, сучасне обладнання та ефективна слухова допомога.

Переваги обстеження слуху у сурдолога приладом OtoRead в Медичному центрі слухової реабілітації «АУРІС»:

  •  Висока швидкість. Вам не потрібно витрачати багато часу на обстеження органів слуху. Процедура займає кілька секунд і не вимагає попередньої підготовки до дослідження.
  • Швидкий результат дослідження. Приладом OtoRead вимірюється реакція зовнішніх волоскових клітин слухового проходу. Якщо отоакустична емісія під час дослідження зареєстрована, то зазвичай робиться висновок, про нормальне функціонування органів слуху.
  • Використовується для дослідження слухової функції у людей будь-якого віку – починаючи з новонароджених. OtoRead використовується для тестування пацієнтів, обстеження яких ускладнено, а також для діагностики проф. порушень слуху.
  • Діагностика не залежить від довільних відповідей обстежуваного.
  • Прилад OtoRead чутливий до ступеня порушення слуху.

Саме OtoRead – прилад, який надає первинні вихідні дані. Перші симптоми порушення слуху у дітей і новонароджених можуть бути виявлені лиш в результаті скринінгових досліджень, що дозволяють виявляти захворювання на ранніх стадіях.

Для зручного розташування зонда в слуховому проході лыкар сурлолог використовує комплект змінних одноразових вкладок з еластомеру. Запис результатів проводиться принтером, що входять до складу системи.

Записатися на прийом в Медичний центр слухової реабілітації «АУРІС»:

(096) 955-05-05

(093) 955-05-05

auris.clinic@gmail.com

Поділитися:

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотний дзвінок