Консультація лікаря

Консультація дитячого лікаря (лор лікар, сурдолог)

Консультація дитячого лікаря (отоларинголога, сурдолога, аудіолога) включає первинний ЛОР-огляд, збір і аналіз інформації про проблеми пацієнта, призначення необхідних обстежень і подальші дії по їх результатами.

Прийом у лікаря-сурдолога необхідний перед аудіометричним обстеженням стану слуху.

Зовнішній ЛОР-огляд дозволяє виявити лор лікарю стан входу в зовнішній слуховий прохід, деформацію вушної раковини, припухлість і інші проблеми. ЛОР-огляд може доповнюватися імпедансної заудіометрія щоб уточнити, в якому стані знаходиться порожнину середнього вуха і вміст внутрішнього вуха.

Вибір виду аудіологічного обстеження залежить від віку дитини. Визначити стан слуху новонароджених, дітей у віці до трьох років, коли дитина ще не може осмислено реагувати на аудіометричні звукові сигнали, можливо тільки за допомогою комп’ютерної діагностики слуху.

Дитячий ЛОР

 Якщо у вашої дитини утруднене дихання, є скарги на болі в горлі або вусі, нерівне дихання під час сну, присутні виділення з носа, ви підозрюєте зниження слуху, то вам обов’язково потрібно звернутися за консультацією до нашого лікаря – отоларинголога. У Медичному центрі слухової реабілітації «Ауріс» ЛОР лікар проведе повне обстеження носоглотки і вух вашої дитини і призначить відповідне лікування.

На консультації ЛОРа дитина пройде первинний огляд, при необхідності буде призначено апаратне діагностичне обстеження. На підставі отриманих результатів ЛОР лікар підбере необхідні засоби терапії.

Найпоширенішою причиною звернення з дитиною до отоларинголога (ЛОРа) є риніт (нежить). Найчастіше він виникає при ГРВІ. Якщо риніт не лікувати, то запалення слизової носа може перейти в хронічне захворювання. Якщо нежить у дитини триває більше 3-х днів, запишіться на прийом до ЛОР лікаря.

Часто, у дітей до 12 років виникають проблеми розростання носоглоткових мигдалин – аденоїдит. Ця патологія, вимагає систематичного лікування, так як може дати ускладнення деформації хрящів порожнини рота і гортані. Для повного обстеження та призначення лікування необхідно звернутися до фахівця отоларинголога.

Також причиною звернень з дітьми до отоларинголога (ЛОР лікар) є необхідність усунення чужорідного тіла, засунутого в носоглотку. Такі предмети повинні оперативно видалятися фахівцем, інакше це може обернутися летальним результатом.

В даний час Медичний центр «Ауріс» володіє просто колосальними можливостями в діагностиці ЛОР захворювань і діагностики слуху! Фахівці мають багаторічний стаж успішної роботи.

У нас застосовуються найсучасніші, інноваційні методики діагностики та лікування, в результаті чого пацієнт отримує найбільш ефективне і безболісне лікування.

У Медичному центрі слухової реабілітації «Ауріс» до кожного пацієнта застосовується індивідуальний підхід.

► Запишіться на прийом до лікарів отоларингологів Медичного центру слухової реабілітації «Ауріс»

Запис на прийом до лор лікаря м.Миколаїва : (096) 955-05-05, (093) 955-05-05

auris.clinic@gmail.com

Чекаємо Вас за адресою: м. Миколаїв, пр-т. Центральний, 138/1,

Дізнатися усi ціни

Зворотний дзвінок