Auris ► Центр реабилитации слуха и патологии речи Статті У Харкові створять центр допомоги дітям з вадами слуху

У Харкові створять центр допомоги дітям з вадами слуху

Центр допомоги дітям з вадами слуху планують створити на базі Харківської міської клінічної лікарні №30. Про це сьогодні заявив директор Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради Юрій Сороколат.

Він повідомив, що на сьогоднішній день проблема забезпечення харківських дітей слуховими апаратами вирішена на 100%. Але є потреба в обладнанні, здатному регулювати слухові імпланти у дітей. Зараз в Харкові проживає 16 малюків, яких прооперували для імплантації імплантів. Ці дорогі операції маленьким харків’янам провели в закордонних клініках.

-У минулому році ми купили апарат, який діагностує ступінь глухоти у дітей. Якщо ми купимо додаткове обладнання, яке налаштовує і регулює вживлені імпланти, ми зможемо допомогти багатьом маленьким харків’янам, у яких є проблеми зі слухом, – зазначив Юрій Сороколат.

Всього в міському дитячому сурдологічному кабінеті на диспансерному обліку перебувають 615 дітей з порушеннями слуху. Щорічно на диспансерний облік стають 50-60 дітей з патологією слухового аналізатора.

Поділитися:

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотний дзвінок