Auris ► Центр реабилитации слуха и патологии речи Статті Apple і Cochlear об'єднуються заради слухового імпланта, зробленого для iPhone

Apple і Cochlear об’єднуються заради слухового імпланта, зробленого для iPhone

У своїй роботі він сумісний з пристроями iOS.
  Деякий час тому Apple була зацікавлена в слухових апаратах на базі iOS, оскільки вони працювали з різними виробниками, щоб вивести ці пристрої на ринок. Тепер Cochlear об’єднався з Apple, щоб зробити перший кохлеарний імплантований звуковий процесор, спеціально призначений для iPhone.

Звуковий процесор Nucleus 7, який обіцяє бути як самим маленьким, так і найлегшим пристроєм для вуха, доступним в даний час, він був схвалений FDA ще в червні.

Nucleus 7 працює з iPhone. Користувачі можуть перейти до налаштувань доступності свого пристрою (перебуваючи в «Налаштуваннях», потім «Загальний») і зіставити їх так само, як і з пристроєм Bluetooth. Після цього регулятор гучності на iPhone буде керувати настройками імплантату. Можна зробити ще більше, завантаживши додаток Nucleus Smart, і включивши відстеження місця розташування, щоб з’ясувати, в якому місці востаннє підключався Nucleus 7 (зручно для втрачених пристроїв).

Cochlear також продає бімодальне рішення Made for iPhone, що складається з кохлеарного імплантату в одному вусі і слухового апарату в іншому. Це дозволяє синхронізувати потоки в обидва вуха з сумісного пристрою iOS – досить мати один з слухових апаратів Cochlear’s ReSound.

Зацікавленим споживачам доведеться чекати до вересня 2017 року, коли Nucleus 7 стане доступний тільки в США і Канаді. Хто має Nucleus CI24RE, CI500 або імплантат серії профілів, то право на оновлення буде отримано з жовтня.

Технологічні досягнення і партнерські відносини, такі як ці, завжди вітаються новинами. З більш ніж 360 мільйонами людей у всьому світі, які страждають серйозною втратою слуху, приємно бачити, що компанії працюють разом, щоб справити позитивний вплив на їхнє життя.

Поділитися:

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотний дзвінок