Ремонт і налаштування слухових апаратів

Найкращі слухові апарати

ремонт слуховых аппаратов в центре слуха Слухові апарати: налаштування

Втрата слуху не повинна обмежувати можливості дитини спілкуватися, навчатися і насолоджуватися всім тим, що може запропонувати життя. У цьому допоможуть сучасні слухові апарати Oticon. Зараз вони настільки просунуті, що навіть діти з тяжкою втратою слуху можуть виграти від їх використання.

Навіть діти з мінімальним слухом можуть отримати користь з слухових апаратів, що підвищена гучність виробляє стимуляцію і зростання слухових клітин мозку. Ці структури мозку розвиваються найкращим чином, коли дитина ще дуже маленький. Саме тому дуже важливо якомога раніше почати використовувати слуховий апарат (СА).

Навіть якщо Ви емоційно не готові до цього кроку, це необхідна річ для майбутнього розвитку Вашої дитини. Дослідження показали, що затримка початку носіння слухового апарату на кілька місяців з моменту виявлення втрати слуху може викликати серйозні затримки розвитку мови, які, можливо, не вдасться виправити.

Слухові апарати : перший крок по використанню

Щоб у дитини з порушенням слуху розвинулась повна, багата, вербальна мова, йому необхідно мати можливість налаштовуватися на всі чутні їм мовні звуки. СА розширюють діапазон чутних звуків і дозволяють деяким нечуючих дітям вловлювати практично всю мова, яка має місце навколо них. Однак у інших настільки сильна втрата слуху, що навіть найкращі слухові апарати не можуть допомогти їм вловлювати все мовні звуки.

Дуже важливо мати можливість чути якомога більше в години неспання. Саме так, як Ви покладаєтеся на освітлення, щоб надійно переміщатися в просторі і повністю розуміти і насолоджуватися всіма видами діяльності, що відбуваються навколо Вас, так само і Ваша дитина покладається на свій слуховий апарат, щоб отримати максимум від навколишнього оточення і своїх мовних можливостей.

Центр “AURIS”, на основі свого досвіду, пропонує для дитячого слухопротезування кращі слухові апарати, спеціально розроблені Отікон для дітей. Наші фахівці допоможуть вибрати і правильно налаштувати СА для дітей з будь-якої втратою слуху.

Наш багаторічний досвід надання висококваліфікованої слухової допомоги дітям допоможе вам. Звертайтеся до нас в центр слухової реабілітації AURIS®.

Дізнатися усi ціни

Зворотний дзвінок