Здоров'я з

Auris центр слуху

Ми пропонуємо найбільш ефективну слухову допомогу дітям і дорослим з порушенням слуху з метою створення рівних можливостей для інтелектуального розвитку, спілкування, освіти, роботи для поліпшення якості життя.

Як працюють слухові апарати?

Сучасні пристрої для поліпшення слуху або компенсації різного ступеня втрати слуху, слухові апарати - це не просто підсилювачі звуку! Це дуже складні і розумні пристрої, які дозволяють покращити спілкування в соціальному середовищі і надихнуть вас жити повним життям.

З чого ж складається слуховий апарат?

Будь-який сучасний слуховий апарат складається з 3 основних компонентів: мікрофона, динаміка і підсилювача, що являє собою цифровий процесор з можливістю комп’ютерного налаштування. Працюють же слухові апарати від повітряно-цинкових батарейок.
Слід зауважити, що всі слухові апарати мають схожу схему складових елементів, але між різними моделями можуть бути сильні відмінності, що впливають на здатність вловлювати і відтворювати звуки. Чим вище технологічний рівень слухового апарату, тим натуральніше і природніше його звучання. Залежно від рівня апарату, якість звучання, локалізація звуків в просторі, індивідуалізація настройки відрізняється.
Багато слухових апаратів також мають можливість бездротового підключення до мультимедійних пристроїв, наприклад, мобільних телефонів, ТБ, MP3 плеєрів та ін.
Моделі преміум класу мають найдосконаліші технології і можуть коштувати не мало грошей. Але слухові апарати випускаються в різних виконаннях, які підійдуть кожному до смаку і бюджету.
Спеціаліст по слухових апаратах Медичного центру слухової реабілітації «Ауріс» підбере вам індивідуальне слухове рішення, яке буде відповідати вашому слуху, уподобанням, способу життя і бюджету.

Як слухові апарати обробляють звук?

В сучасних слухових апаратах звук (акустичний сигнал) вловлюється мікрофонами, трансформується в цифровий сигнал, обробляється процесором. Оброблений звук відправляється на підсилювач, а посилений звук передається на динамік. Звук з динаміка передається в вухо через трубочку і вушну вкладку в завушних моделях, або з динаміка, розташованого прямо в вушному проході. У внутрішньому вусі акустичний сигнал перетвориться в електричний імпульс. Електричні імпульси потрапляють в мозок, в якому вони обробляються.

Що слухові апарати можуть зробити для Вас?

Відповідей багато, але найважливіше те, що Ваше життя зміниться. Ви будете чути і все зміниться в ліпшу сторону.
Запишіться на прийом до Медичного центру слухової реабілітації «Ауріс» і ми підберемо Вам найкраще слухове рішення!

Як працює орган слуху?

Початок використання слухових апаратів

Спочатку Вам здасться, що багато звуків звучать голосніше, ніж звичайно, а Вашу увагу сконцентровано на оточуючих звуках. Ви також знайдете звуки, які ви, можливо, не чули протягом тривалого часу. Все це абсолютно нормально. Тому, що Ваш мозок звик до більш низького рівня гучності, і тепер йому потрібно звикати чути всі звуки, як це було раніше.

Ось декілька порад від фахівців Медичного центру слухової реабілітації «Ауріс»:

1. Постарайтеся користуватись слуховими апаратами протягом всього дня. Адже нерегулярне використання слухових апаратів не дозволить Вам відчути всі їхні переваги.
2. Використовуйте їх в тихій домашній обстановці, а також в розмовах “один на один”.
3. Не бійтеся слухати радіо і дивитися ТБ. Спробуйте спочатку послухати дикторів новин, адже у них чітка дикція. Потім спробуйте слухати й інші програми.
4. Використовуйте їх в галосному соціальному середовищі, наприклад, поблизу дороги або в супермаркеті.
5. Використовуйте слухові апарати при спілкуванні по телефону. При розмові по телефону помістіть слухавку під кутом до щоки таким чином, щоб звук йшов прямо в отвір мікрофона слухового апарату. При такому положенні апарат не буде свистіти, і Ви отримаєте найкращі умови для розуміння розмови.

Зверніться до Вашого фахівця Медичного центру слухової реабілітації «Ауріс» знову, щоб упевнитися в правильності настройки слухових апаратів і підкоригувати її при необхідності.

Повторний прийом є чудовою можливістю для Вас поставити питання або розповісти про проблеми, з якими ви могли зіткнутися після початку використання апаратів.
Ми рекомендуємо приходити на такі прийоми з другом або родичем, тому що вони зможуть додатково розповісти про ефект від використання Вами слухових апаратів, бо бачать вас з боку.

Проконсультуйтеся з фахівцем слуховий допомоги Медичного центру слухової реабілітації «Ауріс», задайте хвилюючі Вас запитання!

Як допомагають сучасні слухові апарати в повсякденному житті?

Найперше, сучасні слухові апарати допомагають Вашому мозкові осмислювати звуки. А чи знали Ви, що людина чує мозком? Вуха уловлюють звуки та направляють їх до мозку, де вони обробляються та перетворються на осмислену інформацію.
Щоб людина добре осмислювала та все розуміла, вона повинна отримувати якомога більше звукової інформації! Чим більше подробиць отримує мозок, тим легше йому зрозуміти значення звуку.
Сучасні слухові апарати обробляють звуки надзвичайно швидко та точно, створючи комфортну та збалансовану звукову картину, підсилюючи тихі звуки та знижуючи рівень шуму, не застосовуючи підсилення гучних звуків.
По-друге, сучасні слухові апарати допомагають в розумінні мовлення. Адже мовлення, напевно, є найважливішим для розуміння в суспільному оточенні. Гучність мовлення співрозмовника змінюється, відображаючи значення слів та емоцій, що має велике значення для розуміння змісту бесіди. Мозкові потрібно відчувати цю тонку різницю, щоб уникнути плутанини.
По-третє, за допомогою сучасних слухових апаратів людина може відчувати локалізацію звуків. Адже мозок користується безліччю орієнтирів для того, щоб визначити, звідки походить той чи інший звук (наприклад, коли хтось кличе Вас; звук автомобіля, що наближається до Вас позаду).
Слід зазначити, що слухові апарати дозволяють чути на 360° навкруги, підтримуючи таким чином природну здатність слуху, локалізувати звуки навколо нас.
Новітні слухові апарати Оticon™ надають можливість без проблем сприймати всі важливі елементи мовлення від усіх співрозмовників – навіть у навколишньому багатозвучному середовищі.

Який же догляд потрібен за слуховими апаратами?

Кожен день при носінні слухових апаратів на них впливають волога і вушна сірка. Щоб зберегти слухові апарати в хорошому стані очищуйте слухові апарати кожен день, видаляйте з них будь-яке забруднення.
Чистячі засоби або рідини використовувати категорично забороняється. Для чищення потрібно використовувати тільки суху тканину або щіточку.
Зверніться до свого фахівця з питань очищення слухових апаратів в разі потреби.
Для того, щоб Ваші слухові апарати довше пропрацювали, постарайтеся не мочити, не нагрівати і не упускати їх. Намагайтеся уникати контакту апаратів з будь-якими косметичними засобами.
Зберігайте слухові апарати в недоступному для тварин і дітей місці!
Слухові апарати і батарейки можуть становити небезпеку для дітей або тварин, якщо їх проковтнути. Якщо хтось проковтнув акумулятор або слуховий апарат, його необхідно негайно звернутися до лікаря.

За більш детальною консультацією звертайтеся в Медичний центр слухової реабілітації «Ауріс».

Тинітус

Відгуки

У вас є питання...

У нас є відповіді.

Як дізнатися, який слуховий апарат потрібен?
Успіх базується на правильності підібраних слухових апаратів, участі досвідченого спеціаліста слухової допомоги та бажання дотримуватися рекомендацій щодо реабілітації слуху, розроблених по індивідуальному плану. В основі вибору слухових апаратів є три головні елементи: - стан слуху та потреби у спілкуванні; - побажання щодо дизайну та стилю; - переваги, які можна отримати.
Який слуховий апарат краще: внутрішньовушний, внутрішньоканальний, завушний?
При виборі слухового апарату враховується безліч факторів: вид приглухуватості, її ступінь, індивідуальні анатомічні особливості органу слуху, стиль життя пацієнта, протипоказання для носіння пристрою (травми, операції). Висновок робиться спеціалістом слухової допомоги про можливість застосування того чи іншого типу приладу.
Один чи два слухові апарати Вам потрібні?
Якщо порушення слуху тільки на одному вусі, одного слухового апарату зазвичай достатньо. Але якщо у Вас порушення слуху обох вух, найкращим вибором буде користування двома слуховими апаратами, тобто бінауральне слухопротезування. Бінауральна обробка звуків делікатно регулює різницю гучності обох сторін, створюючи максимально природні слухові відчуття.
Чим можуть допомогти сучасні слухові апарати?
Сучасні слухові апарати обробляють звуки надзвичайно швидко та точно, створюючи комфортну та збалансовану звукову картину, підсилюючи тихі звуки та знижуючи рівень шуму без підсилення гучних звуків. Ви можете без проблем сприймати всі важливі елементи мовлення від усіх співрозмовників, навіть, в голосних соціальних ситуаціях. Також новітні слухові апарати дозволяють чути на 360° навкруги, що підвищить соціальну безпеку в оточуючому середовищі.
Ремонтуєте ви слухові апарати?
Так. У нас є ліцензований сервісний центр.

Записатися на прийом

Зв'язатися через СМС
Дорослий
Дитина