Auris ► Центр реабилитации слуха и патологии речи Статті Новий мобільний додаток дозволить користувачам перевірити слух

Новий мобільний додаток дозволить користувачам перевірити слух

Більше 5 відсотків жителів планети страждають від втрати слуху. Половина людей у віці від 12 до 35 років, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), знаходяться в групі ризику. Напередодні Всесвітнього дня охорони слуху, який відзначається 3 березня, в ВООЗ випустили новий мобільний додаток, що дозволяє користувачам перевірити слух.

Додаток hearWHO, яке можна безкоштовно завантажити на смартфон, розраховане на тих, хто часто слухає музику в навушниках на високому рівні гучності,, працює на виробництві з високим рівнем шуму, приймає медичні препарати, які можуть вести до глухоти, а також на літніх людей.

Фахівці ВОЗ відзначають, що багато людей не помічають перших симптомів втрати слуху – таких, наприклад, як відчуття «дзвону» в вухах – чи не надають їм особливого значення. Рання діагностика, підкреслюють експерти, грає дуже важливу роль в профілактиці порушень слуху і глухоти.

«Багато людей, у яких є певні порушення слуху, навіть не підозрюють про це … – каже представник ВООЗ Етьєн Круг. – Регулярно перевіряючи слух, можна уникнути його втрати ще на ранніх стадіях ».

У ВОЗ також повідомляють, що до 2050 року кожна десята людина на планеті буде страждати від серйозних порушень слуху. Це обійдеться світовій економіці в 750 мільйонів доларів на рік.

Поділитися:

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотний дзвінок