Фотодинамічна терапія (Фотодинаміка)

Фотодинамічна терапія (Фотодинаміка)

Фотодинамічна терапія (Фотодинаміка)

Фотодинамічна терапія (ФДТ) – це сучасна і дуже ефективна процедура лікування в Медичному центрі слухової реабілітації «АУРІС» різних ЛОР-захворювань, таких як хронічний тонзиліт, хронічний отит та інших хвороб, пов’язаних із запаленням вуха, горла і носа.

Фотодинаміка не є хірургічним втручанням, не завдає хворому дискомфорту, не навантажує серцево-судинну і дихальну системи, безболісна, призначається пацієнтам будь-якого віку.

Основою методу лікування є вибірковий вплив на патологічні тканини шляхом нанесення на уражений орган фотоактивного препарату – фотосенсибілізатора, який активується за допомогою лазера. Випромінювання активізує фотохімічну реакцію: вивільняється синглетний кисень, що руйнує патогенну мікрофлору.

До протипоказань можна віднести лише індивідуальну непереносимість препарату та загальні протипоказання: онкологічні захворювання в період хіміо-, променевої терапії, в тому числі онкозахворювання крові (гемапластози), вагітність і активну форму туберкульозу.

Що таке фотодинамічна терапія?

Фотодинаміка (ФДТ) – це лікування, в якому використовується лікарський засіб, званий фотосенсибілізатором або фотосенсибілізуючим агентом, і певний тип світла. Коли фотосенсибілізатори піддаються певній довжині хвилі світла, вони виробляють форму кисню, який вбиває сусідні клітини.

Кожен фотосенсибілізатор активується світлом певної довжини хвилі. Ця довжина хвилі визначає, як далеко світло може проникнути в тіло. Таким чином, лікарі використовують певні фотосенсибілізатори та світлові хвилі певної довжини для лікування різних ділянок тіла за допомогою ФДТ.

Метод фотодинамічної терапії має свої переваги:

1. Багаторазове застосування без прояву побічних ефектів. Фотодинамічну терапію можна проводити до двох разів на рік. І, навіть, один раз досить, щоб позбутися від захворювання на довгий час.
2. Відсутність місцевих і системних ускладнень, відсутність рубців і шрамів на слизовій оболонці ураженого органу.
3. Додаткова стимуляція власних імунних сил організму; дуже швидке поліпшення стану і повне одужання пацієнта.

Фотодинамічна терапія – абсолютно безболісна процедура, оскільки не відбувається ніяких розрізів. Вона нагадує собою звичайне промивання. Після процедури пацієнт може відразу повертатися до своєї звичайної діяльності.

Медичний центр слухової реабілітації «АУРІС» пропонує клієнтам найбільш інноваційні та передові методики лікування ЛОР-захворювань!

У Медичному центрі слухової реабілітації «АУРІС» створені всі найкращі умови для швидкого і повного одужання пацієнтів будь-якого віку.

Зверніться за більш детальною інформацією та консультацією до ЛОР-лікаря Медичного центру «АУРІС» у Миколаєві !

Зворотний дзвінок