Кохлеарна імплантація – шлях до нової якості життя

Кохлеарна імплантація – шлях до нової якості життя

Сьогодні кохлеарна імплантація стала безпечною та перевіреною процедурою, яка щоденно допомагає понад 300 000 людей у світі з втратою слуху важкого і глибокого ступеню чути краще, а отже – поліпшити якість життя.

Сьогодні кохлеарна імплантація стала безпечною та перевіреною процедурою

Кохлеарна імплантація

Якщо будь-яка частина органу слуху пошкоджена, звукова інформація не може повністю та неушкоджено потрапити до мозку, через що людина відчуває втрату слуху. В залежності від типу та ступеню втрати слуху, застосовуються різні методи лікування та засоби слухопротезування, серед яких слухові апарати. Але якщо втрата слуху дуже велика, слухові апарати стають неефективними. В таких випадках лікарі можуть рекомендувати провести кохлеарну імплантацію.

Кохлеарная имплантация – це медичний метод слухопротезування, за допомогою якого досягається перетворення звукових коливань в електричні імпульси, після чого вони передаються до слухового нерву.

Як працює система кохлеарної імплантації

Зовнішня частина системи розміщується за вухом. Вона складається зі звукового мовного процесору, котушки, і кабелю, що їх пов’язує.

Як працює система кохлеарної імплантації

Внутрішня частина – кохлеарний імплантат, який складається з приймача-стимулятора (розміщується на кістці під шкірою за вухом) і електродної решітки, що вживлюється до завитки.

Мовний процесор уловлює звук, перетворює його на цифровий сигнал та здійснює його обробку. Котушка передає ці сигнали до приймача-стимулятора імплантату. Приймач, який вживлюється під шкіру, перетворює цифрову інформацію на електричні імпульси, які подаються на електродну решітку. Електродна решітка, встановлена в завитку, стимулює слуховий нерв і мозок отримує ці імпульси по слуховому нерву, сприймаючи іх як звук.

Що дає кохлеарна імплантація

Сьогодні системи кохлеарної імплантації призначені для забезпечення розуміння мовлення в усіх типах звукових середовищ. Користувачі повідомляють, що в змозі чути різні звуки – від дитячого сміху до звуків природи. Багато звуків, які вони вже вважали недоступними для себе, вони знову почули завдяки кохлеарній імплантації.

Кому подходить кохлеарная имплантация

Система кохлеарної імплантації призначена для людей з сенсоневральної втратою слуху важкого та глибокого ступеня, яким використання слухових апаратів не забезпечує розвиток мовних навичок та комфорту у спілкуванні.

Стосовно дітей, ідеальним віком для проведення кохлеарної імплантації є 12-18 місяців. Це обумовлене тим, що слух потрібен дітям для формування та розвитку мовленнєвих навичок. Рання імплантація створює підґрунтя для успішної самореалізації дитини.

По відношенню до дорослих – вікового порогу не існує. Треба враховувати лише стан пам’яті і здатність мислити.

OticonMedical – найкращий вибір системи кохлеарної імплантації

Вибір кохлеарного імплантату – важливий крок назустріч світу звуків. Тож, обираючи для себе чи близької людини систему кохлеарного імплантату, переконайтеся, що зробили правильний вибір.

найкращий вибір системи кохлеарної імплантації

Переваги системи OticonMedical:

 • Чудове поєднання звуку та дизайну;
 • Автоматичне підсилення мовлення;
 • Вища ступінь захисту від вологи і пилу;
 • Наявність зручних аксесуарів;
 • Чистота передачі звуку;
 • Зрозуміла система керування;
 • Міцність, безпека, надійність;
 • Винятково довгий термін служби акумуляторів;
 • Використання надсучасних технологій;
 • Інтелектуальна адаптивна обробка звуку;
 • Шумоподавлення;
 • Просторова направленість сприймання звуку;
 • Поліпшення мовлення;
 • Зменшення шуму вітру;
 • Забезпечення шкільного навчання;
 • Найкращий супутник слухових апаратів Oticon.

Вартість системи кохлеарної імплантації

В Україні діє національна загальнодержавна програма по забезпеченню інвалідів по слуху системами для проведення кохлеарної імплантації. З питаннями, як це відбувається, потрібно звертатись в ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України» в м. Києві. (ДУ “Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України” (iol.com.ua) .)

За програмою здійснюється протезування лише одного вуха.

Кохлеарна імплантація на друге вухо пацієнтом сплачується самостійно.

Вартість системи для проведення кохлеарної імплантації в Центрі слуху AURIS складає 879 540 грн. Приходьте до нашого центру на консультацію, де вам в подробицях розкажуть про кохлеарну імплантацію.

Поділитися:

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотний дзвінок