Auris ► Центр реабилитации слуха и патологии речи Статті Як уникнути незручностей при зниженні слуху

Як уникнути незручностей при зниженні слуху

Втрата або зниження слуху приносить людині безліч незручностей. Доводиться перепитувати непочуті фрази і слів. Зниження слуху відбувається з віком або в результаті деяких хвороб. Діє на органи слуху і перебування в занадто галасливих приміщеннях або робота на виробництвах з високим рівнем шуму. На жаль, вікове зниження слуху не лікується, так як відбувається дегенерація сенсорних клітин.

Особливо страждають від приглухуватості діти, так як зазвичай вони гірше розвиваються, їм важче вчитися. Щоб компенсувати зниження слуху використовуються слухові препарати або кохлеарні імпланти, які допомагають значно поліпшити якість життя. Широкий вибір апаратів для підвищення слуху є в центрі слухової діагностики Auris. Для тих, хто може відвідати офіс буде запропонований підбір слухових апаратів досвідченими консультантами.

Слухові апарати

Існує багато варіантів слухових апаратів. Найчастіше застосовують завушні, внутрішньовушні, кишенькові слухові апарати. Підбір необхідного апарату повинен здійснювати досвідчений лікар. Тільки якщо знаєте, який вам потрібен слуховий апарат, то можна купити його самостійно. Деякі кишенькові слухові апарати не потребують підборі. Розрізняють також аналогові і цифрові слухові апарати. Останні більш сучасні і передають звуки максимально наближені до традиційних, які чує здоровий орган слуху.

Кохлеарні імпланти

Це медичний пристрій винайдено не так давно, і воно здатне відновлювати слух, навіть у людей з важкими ушкодженнями і навіть повністю глухих. В результаті операції імплант поміщається під шкіру і стимулює нервові закінчення в равлику в обхід тих частин внутрішнього вуха, які не функціонують. Особливо часто використовуються вони для відновлення слуху у дітей, причому чим раніше буде зроблена операція, тим краще для дитини.

Поділитися:

Вам також може сподобатися

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Зворотний дзвінок