Вартість для дітей

Консультація лікаря-сурдолога або отоларинголога

Збір анамнезу – спілкування з батьками з розвитку дитини, його здоров’я, слуху, мови та інше. Огляд вуха, горла, носа і призначення необхідних обстежень. Аналіз результатів обстежень, діагностичні висновки і рекомендації з лікування, реабілітації, профілактики.

300 грн.

Відеоотоскопія

Сучасний метод обстеження стану зовнішнього вуха і барабанної перетинки. Чітке зображення можна зберігати в електронному вигляді для оцінки іншими фахівцями, а також для спостереження в динаміці.

200 грн.

Видалення сірчаної пробки

Огляд зовнішнього слухового проходу і видалення сірчаної пробки, туалет зовнішнього слухового проходу.

250 грн.

Суб'єктивна аудіометрія

Комплексне обстеження. Включає визначення стану звукопроведення, звуковосприятия, розбірливості мови і слухового дискомфорту. Методи обстеження: тональна, мовна аудіометрія, камертональні тести.

400 грн.

Iмпедансна аудіометрія

Включает: объективное обследование состояния барабанной перепонки, слуховой (евстахиевой) трубы, слуховых косточек (тимпанометрию) и оценку состояния слуховой функции (регистрацию акустического рефлекса внутриушных мышц).

320 грн.

Умовно-рефлекторна аудіометрія

Суб’єктивне обстеження слуху шляхом формування умовного рефлексу на звуки для визначення порогів чутності воздушнопроведенних звуків на аудіометричних частотах.

270 грн.

Дитяча ігрова аудіометрія

Суб’єктивне обстеження слуху в формі гри для визначення порогів чутності воздушнопроведенних звуків на аудіометричних частотах. Дозволяє встановити ступінь зниження слуху.

320 грн.

Тональна аудиограмма

Обследование для определения субъективных порогов слышимости воздушно и костепроведенных звуков на аудиометрических частотах и порогов слухового дискомфорта.

320 грн.

Дослідження отоакустической емісії

Об’єктивний метод обстеження функціонального стану завитки (зовнішніх волоскових клітин). Застосовується для слухового скринінгу, в складі комплексного аудіологічного обстеження і діагностики слухової (аудиторного) нейропатії.

270 грн.

Слуховий скринінг методом реєстрації КСВП

Об’єктивний метод обстеження слуху шляхом реєстрації коротколатентних слухових викликаних потенціалів (КСВП) на акустичні стимули інтенсивністю 35 дБ НВС. Виявляє порушення слуху, які впливають на слухомовний розвиток дитини.

790 грн.

Підготовка до слухового скринінгу або комп'ютерної об'єктивної аудіометрії

Створення умов для природного засипання і сну дитини. Підготовка окремих ділянок шкіри і пристосування електродів одноразового використання для проведення обстеження. Інструктаж батьків про процедуру обстеження.

270 грн.

Комп'ютерна об'єктивна аудіометрія (КСВП)

Обстеження слуху методом реєстрації коротколатентних слухових викликаних потенціалів для визначення об’єктивних порогів слуху.

1260 грн.

Комплексне Аудіологічне обстеження

Повне обстеження слуху. Виконується імпедансна аудіометрія, дитяча ігрова або умовно-рефлекторна аудіометрія, дослідження отоакустической емісії, комп’ютерна об’єктивна аудіометрія (КСВП). Консультація лікаря за результатами обстеження, при необхідності – підбір слухових апаратів.

2000 грн.

Контрольна комп'ютерна об'єктивна аудіометрія (КСВП)

Повторне об’єктивне обстеження слуху методом реєстрації коротколатентних слухових викликаних потенціалів для визначення об’єктивних порогів слуху. Виконується після проведення первинного обстеження (3-6 місяців по тому).

790 грн.

Eлектрокохлеографіі

Об’єктивний метод дослідження стану завитки. Проводиться для діагностики хвороби Меньєра, слуховий нейропатії і прогнозу ефективності кохлеарної імплантації.

1320 грн.

Підбір слухових апаратів

Потбор слухових апаратів відповідно до вимог сучасного дитячого слухопротезування за результатами обстеження стану слухової функції з метою створення умов для розвитку слуху, мови і інтелекту дитини.

270 грн.

Комп'ютерні настройки слухового апарату монауральному

Комп’ютерне настройки слухового апарату монауральному за допомогою програми Genie з урахуванням стану слухової функції, віку і особливостей розвитку дитини.

320 грн.

Комп'ютерне настройки слухових апаратів бінаурально

Комп’ютерне настройки слухових апаратів бінаурально за допомогою програми Genie з урахуванням стану слухової функції, віку і особливостей розвитку дитини.

320 грн.

Комп'ютерне настройки слухового апарату бімодальне

Комп’ютерне настройки слухового апарату на неімплантірованном вусі за допомогою програми Genie з урахуванням стану слухової функції, віку і особливостей розвитку дитини з кохлеарним имплантом.

320 грн.

Комп'ютерне настройки слухового апарату з відсутністю маркування офіційного імпортера в Україні

Комп’ютерне настройки слухових апаратів за допомогою програми Genie з урахуванням стану слухової функції, віку і особливостей розвитку дитини.

2600 грн.

Верифікація налаштувань слухового апарату

Вимірювання параметрів посилення слухового апарату на реальному вусі і їх корекція за допомогою вимірювального комп’ютерного комплексу.

320 грн.